MIKULOVSKÉ PIVOBRANÍ 8.8.2015

V. ročník Mikulovského Pivobraní nabídne návštěvníkům nabitý program...

Pivní jarmark

12:00 - 00:00 hod
  • celodenní pivařské městečko
  • degustace pivních speciálů
  • nabídka více než 70 druhů piv
  • soutěže a hry
  • grilované speciality, domácí klobásky,
    sýry a jiné dobrůtky
  • skvělá pivařská atmosféra!
Pivní jarmark        

ROCKOVÝ KONCERT

13:00 - 14:00 LAST STATION
LAST STATION                         

Tato mladá pražská pop-rocková kapela má za sebou řadu úspěchů na klubové i festivalové scéně. Posbírali mnohá ocenění a natočili vlastní album. Je jisté, že zastávka na Mikulovském Pivobraní 2015 nebude jejich poslední stanice!

14:30 - 15:30 UKULELE TROUBLEMAKERS
UKULELE TROUBLEMAKERS                         

V repertoáru mají hity od AC/DC, Michaela Jacksona, Guns´n´roses, Nirvany či The Beatles. Říkáte si, že na ukulele to zahrát nejde? Ale jde, stačí využít širokou škálu modelů, značek či typů ukulelí, pak je správně naladit - tradičně nebo kytarově - a pravý rock máte na světě. Na rozdíl od jiných ukulelových formací, které využívají jeho charakteristického zvuku a přizpůsobují mu repertoár, UKULELE TROUBLEMAKERS se naopak snaží dokázat, že na ukulele je možné zahrát prakticky všechno a z tohoto malého nástroje je možné dostat neuvěřitelné zvuky. Na Mikulovském Pivobraní 2015 se o tom můžete přesvědčit!

16:00 - 17:00 CITRON
CITRON                         

Tuto legendu českého rocku snad ani není třeba představovat, když její začátky sahají až do roku 1976, kdy zažívala bluesrockovou éru Citrónu s dlouhým ó. Od roku 1981 se zrodil Citron bez ó a pustil se do hardrockové produkce. Za dobu svého působení vydali 10 alb a odehráli nespočet koncertů. Jeden z nich zažijeme i na letoším ročníku Mikulovského Pivobraní.

17:30 - 18:30 DESMOD
DESMOD                         

Původně metalová formace z Nitry našla inspiraci při hledání názvu pro svou kapelu v latinském názvu netopýra upíra obecného (Desmodus rotundus), který se živí sáním krve savců. Kompletně se vystřídalo obsazení kapely, až se nakonec její členové našli v hudebním stylu, kterému říkáme melodický rock. Přijďte si poslechnout jejich "melodie" na koncertu v Mikulově.

19:00 - 20:00 GATE CRASHER
GATE CRASHER                         

Mimo nespočet klubových i festivalových úspěchů zahráli také jako předkapela slavným Deep Purple, Iron Maiden nebo Aerosmith. Natočili tři studiová alba a to nejlepší z nich si můžete (již tradičně) přijít poslechnout na Mikulovské Pivobraní.

20:30 - 21:30 NO NAME
NO NAME                         

V den, kdy založili svou kapelu hned i vyhráli soutěž Košický zlatý poklad ´96. Tato šestičlenná kapela, z nichž čtyři jsou bratři, oslavila na slovenské i české scéně tolik úspěchů, že není snad nikdo, kdo by neznal alespoň jeden z jejích hitů. Na Mikulovském Pivobraní si je letos můžete zazpívat s nimi!

22:00 - 23:00 ŠKWOR
ŠKWOR